Плата за тепло стане меншою

Відтепер це цілком реально, адже за сприяння народного депутата України Хвичі Мепарішвілі («Народний фронт») місто отримало субвенцію в  розмірі 5 млн грн. Кошти будуть використані на встановлення загальнобудинкових лічильників теплової енергії.

Під час зустрічей депутата з білоцерківцями в рамках соціального проекту «Білоцерківські двори» досить часто звучало прохання посприяти в установленні загальнобудинкових лічильників теплової енергії. Адже сьогодні, в умовах зростання тарифів, наявність такого лічильника – це реальна економія для споживачів тепла.

Отже, виконуючи прохання містян, Хвича Мепарішвілі, як член бюджетного комітету, сприяв у виділенні з державного бюджету субвенції у розмірі 5 млн грн. Кошти були спрямовані на виготовлення проектної документації та закупку лічильників теплової енергії. Таким чином до початку нового опалювального сезону передбачається обладнати лічильниками більше 30 багатоповерхівок міста. Надалі, обіцяє народний обранець, він сприятиме тому, щоб усі будинки Білої Церкви були обладнані приладами обліку тепла.

– Дійсно, п’ять мільйонів гривень – це лише перший транш, найближчим часом місто отримає другий. На сьогодні бюджетний комітет уже прийняв таке рішення й передав його до Міністерства фінансів, отже, кошти обов’язково будуть.

До речі, лічильники, які ми ставитимемо, збирає білоцерківське підприємство. Це був усвідомлений вибір: по-перше, ми таким чином підтримуємо українського виробника й наповнюємо власний бюджет, по-друге, у разі необхідності можна буде доволі оперативно віднайти комплектуючі. Таким чином, робота триває і, впевнений, кожен встановлений лічильник дозволить білоцерківцям суттєво знизити плату за тепло, – підсумував Хвича Мепарішвілі.

Лада Завіруха

Поділитися з друзями

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki