Ryanair пішов по-ірландськи, – навіть   не привітавшись

Піти можна по-англійськи – мовчки, не прощаючись; можна по-єврейськи – попрощатися  й довго не йти. Виявляється, ірландці вчиняють по-своєму – прощаються навіть не привітавшись. У всякому разі ірландський лоукостер Ryanair погрожує зробити такий собі «фінт вухами».

Власне, передісторія невелика: на початку року ірландці задекларували прихід в Україну, конкретно в Київ та Львів. Ціни на авіаквитки просто прекрасні. 5 липня міжнародний аеропорт «Бориспіль» підписав договір із Ryanair. Співгромадяни потирали ручками, мовляв, нарешті політаємо недорого. Навіть встигли квитки розкупити. І ось – неприємна новина:  міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив на своїй сторінці у Facebook наступне: «Найімовірніше, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україну. Що хотіли – те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій».

Трохи раніше гендиректор «Борисполя» звинуватив лоукостер у незаконних вимогах та недопустимих ультиматумах.

Із цього приводу думки постійних користувачів соцмереж сильно розійшлися в напрямках. «Песимісти» нарікають, буцімто наші зажраті чинуши зіпсували прекрасний проект: чи то за «відкат» не домовились, чи хабаря не дочекалися. Натомість «оптимісти» вірять Омеляну, вірять у його версію, буцімто «товстопузі» європейці зажадали від бідних українців невиданих досі преференцій, які поставили б дибки всіх інших національних та імпортних перевізників (чи то пак – перелітників ).

Якщо чесно, дуже шкода. Не візьмуся стати на якийсь бік, адже не поінформований щодо секретних параграфів перемовин, але… забудьте про 20 доларів до Лондона. Не про нашу честь…

Поділитися з друзями

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki